Lucky Star Studio Mamaia Nord

Principalele facilități

  • 34 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie

Locație

    Pentru a vă bucura de vacanța în Năvodari, cazați-vă la Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari de 34 m², care se află la aproximativ 10 minute cu mașina de Tabăra de Vacanță Năvodari și la 3.5 km de Vega Vintage Beach. Apartamentul poate găzdui un total de 3 de persoane în 1 dormitor.

    O plimbare de 25 de minute vă va duce în centrul orașului. Cu vedere la mare, apartmentul Lucky Star Studio Mamaia Nord se bucură, de asemenea, de o locație pe malul mării, la 2.9 km de Plaja Kudos.

    La acest apartament, oaspeții au acces la un balcon dotată cu climatizare. Această cazare are o baie cu un uscător de păr și prosoape de baie. De asemenea, puteți găsi o toaletă separată și un duș.

    Lucky Star Studio Mamaia Nord pune la dispoziția oaspeților facilități de self-catering, cum ar fi mini-bucătărie și o zonă de luat masa.

    Informații importante

    Check-in: de la 14:00 până la 23:00
    Check-out: până la 12:00

    Opțiuni de cameră la Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari

    La acest apartament, oaspeții au acces la un balcon dotată cu climatizare. Această cazare are o baie cu un uscător de păr și prosoape de baie. De asemenea, puteți găsi o toaletă separată și un duș.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Detalii macro foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Cameră foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Plajă foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Exterior foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Facilități foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Alimente foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Alimente foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Alimente foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Bucătărie foto Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari Chiuvete foto
    Apartament cu un dormitor

    Dimensiune: 34 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size și 1 Canapea

    Mai multe informații +

    Locația Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Ce suprafață are apartmentul Lucky Star Studio Mamaia Nord?
      Apartmentul Lucky Star Studio Mamaia Nord are o dimensiune de 34 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Lucky Star Studio Mamaia Nord Năvodari